Hakkımızda

Ulusal ve uluslararası organizasyonlarda ülkemizi ve başkentimizi temsil ederek bayrağımızı dalgalandıran, değerlerine bağlı ülkesini seven zeki, çevik ve ahlaklı bireyler yetiştirmek yegane hedefimizdir. Ankara’nın çeşitli yerlerinde kulüpler ve üniversiteler aracılığıyla çeşitli dallarda sporcular yetiştirmekte ve müsabakalara hazırlamaktayız.
 
İnsanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek bedenen ve ruhen güçlü bireyler yetiştirmek amacıyla faaliyetler yaparak kaliteli sporcular yetiştirmekteyiz. Profesyonel antrenörler eşliğinde yapılan çalışmalar ile bugüne kadar ulusal ve uluslararası organizasyonlarda birçok başarı sağlamış bulunmaktayız. Yaptığımız çalışmalarda sporcu sağlığını ön planda tutmakta ve rekreasyon planlaması ile hedefler koyarak ilerlemekteyiz
 

KuLUBUMUZ

2016 yılından bugüne kadar hizmet verdiğimiz Etimesgutta bulunan Merkezimiz; Etimesgut Karma Dövüş Sanatları (MMAANKARA) Kulübümüzde MMA (Mixed Martial Arts) dışında ; Kickboks, Capoeira, Jimnastik, Grappling,BJJ gibi branşlarımız yer almaktadır.
Scroll to Top