Sosyal Projeler

Sosyal Projeler

Etimesgut’ta bulunan merkezimiz Etimesgut Karma Dövüş Sanatları Merkezi – MMA ANKARA bünyesinde sporcu velilerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyor ve aile ile kulüp arasındaki iletişim eksiklerini gidermeye çalışıyoruz. Her hafta bir sporcumuzun ailesini ziyaret ederek sporcu velilerimizin sorularına cevap veriyoruz. Ayrıca bir sporcunun günlük yaşantısının nasıl olması gerektiği, sporcunun nasıl beslenmesi gerektiği hakkında aileyi bilgilendiriyoruz.

Bu proje ile amacımız veliler ile bilgi paylaşımı sağlamak ve güven ortamı oluşturmak böylelikle sporcularımızın performanslarına olumlu yönde katkı sağlamaktır. Ayrıca sporcunun aile içindeki, okuldaki ve sosyal hayattaki durumları hakkında velilerimizden bilgi alarak sporcularımızın gelişimi üzerine yeni projeler üretiyoruz.

Proje kapsamında Kulüp Antrenörümüz sayın Murat Çepel’e Proje Sorumlumuz Sayın Nevzat Toprak Bey efendiye ve Halkla ilişkiler sorumlumuz sayın Eda Çepel hanım Efendiye ve güler yüzlü velilerimize teşekkür ederiz.